sem
        .jogger.pl
...

Lotto: Sposoby na 6 w Totka…

29 lipca 2008, 16:58:08

Do wygrania jest 35mln, a kombinacji 14mln, jeśli ktoś nie potrafi po prostu przewidzieć wyniku to opłacenie wszystkich kombinacji to niecałe 28mln, czyli 7mln zysku :->
Totek jest w tym momencie jak dość ryzykowna inwestycja mogąca dać zysk około 20% w zależności od szczęścia konkurencji.

Jednak wysyłać 1 zakład zdecydowanie nie warto, no chyba że ktoś potrafi 24 razy z rzędu rzucić monetą, i za każdym razem mieć orła – szansa na to jest taka sama jak wygrana w totka. [zrodlo]


„Dlatego obecnie większość cywilizowanych państw (w tym Polska) pozwala na totolotka, ale tylko pod jednym, autoryzowanym, szyldem. Jako działalność niebezpieczna, totolotek jest drakońsko opodatkowany.

Dla wielu państwowe zakłady to nic innego, jak podatek nałożony na najuboższych. Nazywany jest często: „podatkiem od głupoty”. Dlaczego? Bo gra przyciąga głównie tych klientów, którzy nie dostrzegają, że to zdzierstwo.”


Jednak są tacy co wierzą w możliwość przewidywania trafnych cyfr…

„We właściwym momencie

Ta metoda polega na wykorzystaniu tego, że w życiu każdego z nas są dni szczęśliwe i nieszczęśliwe. Astrolog Norman uważa, że układając horoskop, można prawidłowo ustalić, który dzień będzie najbardziej sprzyjający „szczęściu w sprawach finansowych”. Kluczową rolę odgrywa wzajemne ustawienie dwóch planet – Jowisza i Wenus. Najlepszy moment do wypełnienia kuponu Lotto może się zdarzyć raz na kilkanaście lat! Norman nie wyklucza, że większość szczęśliwych milionerów nieświadomie skorzystała z pomocy gwiazd. Można to też zrobić świadomie, ale do tego potrzebny jest profesjonalny horoskop. Astrolog podobnie jak jasnowidze mówi o przeznaczeniu, które ma każdy człowiek. – Jeżeli komuś jest przeznaczone bycie biednym, to losu nie zmieni. Szczęśliwego dnia albo wygra mniejszą sumę, albo szybko straci wygrane pieniądze. Jeśli zaś jest mu pisana fortuna, to wygra wiele – wyjaśnia Norman. Warto przypomnieć, że prawdopodobieństwo trafienia szóstki w Dużym Lotku wynosi 1:13 983 816. Znana jest historia rodziny, która trafiła szóstkę dwa razy z rzędu, tydzień po tygodniu. Szanse na takie zdarzenie są niemal zerowe, a jednak…

Każdy z nas może być jasnowidzem

Krzysztof Jaros, badacz niezależny: – Od lat prowadzę eksperymenty, które zaowocowały czymś, co nazywam „Projektem Lotto”. W ostatnich miesiącach udowodniłem, że uzyskiwanie dobrego wyniku w układach losowych (takich jak np. Duży Lotek) jest możliwe i że jest to proces powtarzalny. Kluczem do sukcesu jest dobra znajomość mechanizmów rządzących percepcją i umysłem oraz coś, co badacze nazywają skupioną świadomością. Np. możemy użyć jasnowidzenia. Moje doświadczenia pokazują, że każdy człowiek może być jasnowidzem. Kluczem jest właściwe pokierowanie procesem pozyskiwania informacji oraz interpretacja danych. Do gier liczbowych można wykorzystać zjawisko zwane psychokinezą. W potocznym rozumieniu jest to zdolność oddziaływania na zdarzenia losowe. Wszystko wskazuje na to, że w stanie głębokiego skupienia możemy wpływać na materię, w tym także na przebieg losowania. Moje doświadczenie pokazało mi, że bariera czasu i przestrzeni oraz kryterium przypadkowości w grach losowych po prostu nie istnieją.

czekam na pomysły Mi w skupieniu i medytacji udało się przewidzieć trójką” [zrodlo]


„13 października 2001 r. David Copperfield miał wystąpić w popularnym talk-show w niemieckiej telewizji. Tego mistrza oszukiwania ludzkich zmysłów wiele osób podejrzewa o zdolności paranormalne. Ten wieczór przeszedł do historii. W lutym w obecności świadków i notariusza Copperfield napisał na kartce zwycięskie liczby w niemieckiej loterii (do losowania było kilka miesięcy).

Godzinę po losowaniu w obecności prawników i przedstawicieli banku, w którym był zdeponowany list, otworzono zalakowaną kopertę. Widzowie zaniemówili, gdy okazało się, że… na kartce były zwycięskie liczby! To był szok, a niemieckie gazety zaczęły oskarżać Copperfielda o oszustwo.” [ na tej stronie jest link do zrodla]


Poniżej publikuje historię zdradzającą najbardziej genialny sposób na 100% wygrane rzędu kilkuset do kilku tysięcy zł - wszystko zależy od naszego wkładu!
Drugiego stycznia byłem świadkiem poniższej rozmowy o planach pań na emeryturze na właśnie rozpoczynający się rok: — Może kupię sobie nową pralkę. — Powiedziała Ola. — Masz na nową pralkę? — Zapytała Joanna. — Mam, bo stale wygrywam w Lotto. — Wyjaśniła Ola. — Naprawdę? — Zaciekawiła się Joanna. — Tak, właśnie mam wygrane 1200 zł. W sam raz na pralkę. — Potwierdziła Ola. Zaciekawiony poprosiłem Olę o wyjawienie jej sposobu na wygraną w Lotto. Nie miała nic przeciwko temu. Sposób okazał się prosty i genialny zarazem. Na dodatek stosowany konsekwentnie jest niezawodny. Wysokość możliwych wygranych zależy wyłącznie od akceptowalnego poziomu zaangażowania finansowego. W przypadku Oli poziom ten wynosi 50 zł miesięcznie. Żeby wypróbować sposób Oli zacznij od określenia akceptowalnego przez Ciebie poziomu zaangażowania finansowego w grę w Lotto. Zastanów się dobrze i określ realną kwotę którą jesteś skłonny przeznaczyć na grę w Lotto systematycznie z miesiąca na miesiąc. Jeżeli szczerze i uczciwie w stosunku do siebie określiłeś tę kwotę to możesz bez żadnego ryzyka skorzystać ze sposobu Oli. Sposób polega na tym, że kwotę przeznaczoną na miesięczny koszt gry w Lotto mnożysz przez 12 i otrzymujesz kwotę którą wygrywasz każdego roku pod warunkiem, że w tymże roku ani razu nie zagrasz w Lotto. Ola nie gra od dwóch lat. W ten sposób wygrała 1200 zł które może z przyjemnością przeznaczyć na nową pralkę. Tym bardziej, że jej stara, 38 letnia (rok produkcji 1971) pralka automatyczna zaczęła ostatnio trochę szwankować...

9 komentarzy do wpisu Lotto: Sposoby na 6 w Totka…

 1. Komentarz nr 1223772 Przez:  klisu

  > Do wygrania jest 35mln, a kombinacji 14mln, opłacenie
  > wszystkich kombinacji to niecałe 28mln, czyli 7mln zysku :->

  Więcej. Dodaj wygrane za piątki, czwórki, trójki. Całość przy założeniu, że tylko jedna osoba trafia 6, ale to już jak czytam dalej założyłeć :)

 2. Komentarz nr 1223910 Przez:  Ed

  Dziwie się, że taka beznadziejna sprawa, wielka lotera, śmieszna szansa, 50% pieniędzy zabieranych z każdego losu a ludzie podniecaja się tym jak…
  ciągle ktoś coś o tym pisze, pełno jest cudownych sposobów, to jest śmieszne, tak wyrzucać pieniądze, gdyby w polsce było legalne to za dopłatą paru groszy do każdego zakładu zakładałbym się z każdym o grube pieniądze, że nawet 4 nie wygra.

 3. Komentarz nr 1223978 Przez:  klisu

  http://www.eioba.pl/a78049/totolotek_szanse_wygrania_a_systemy_gry – tu są prześliczne tabelki :)

 4. Komentarz nr 1224518 Przez:  ketuM

  Prawdopodobieństwo wynosi 50% – wygrasz albo nie – tak jak szansa 1 na milion sprawdza się w 9 przypadkach na 10.

 5. Komentarz nr 1254072 Przez:  zabawa

  Najlepiej wygrywa się w wyborach , wszyscy płacą za muzykę , plakaty , szampańską zabawę . A kto wygra dostaje jeszcze 10 tyś zł nawet za nic . zazwyczaj przez okres 5 lat. To się nazywa sukces. Aha seks za prace też jest gratis.

 6. Komentarz nr 1257126 Przez:  Aciddrinker

  Żyjesz? ;)

 7. Komentarz nr 1438961 Przez:  ona

  a ja miałam dwie czwórki w ciagu niecalych dwoch tygodni, jest to bardzo mozliwe ze sie trafi, nie ma rzeczy niemozliwych

 8. Komentarz nr 1590677 Przez:  David

  Zgadzam się, że wygrać każdy może. Nie wierzę w astrologię, i poglądy jasnowidzów. Typu że komuś przeznaczone jest być biednym, a komuś bogatym. Wnioskowałoby to, że Bóg jest szatanem, skoro nie raz wygrywają ludzie źli, gdzie po wygranej są skąpi, i nie szanują już nikogo prócz siebie.
  Twierdzenie jasnowidzów, czy astrologó jest twierdzeniem mało obiektywnym, i katolickim.
  Tutaj prawdą jest siła mentalna, prawo umysłu, prawo przyciągania. Wierzysz? Jesteś wytrwały? Marzysz? Wygrasz miliony. Bóg nie zapisuje Ci biedy po to byś cierpiał, lub czegoś się nauczył. Jeśli jesteś biedny u schyłku smierci, znaczy to że nie doceniałeś biedy jako czegoś wartościowego.
  Także teorie przeznaczenia są bzdurne.

 9. Komentarz nr 1739272 Przez:  Dariusz

  Wyniki z lotta

 10. Komentarze obsługują textile >>

  W komentarzach możesz używać formatowania tekstu. Domyślnie każdy enter to złamanie linii. Dwa entery tworzą akapit, tak samo działa blockquote.

      • _emfaza_ (emfaza)
      • *silna emfaza* (silna emfaza)
      • __kursywa__ (kursywa)
      • **wytłuszczenie** (wytłuszczenie)
      • ??źródło cytatu?? (źródło cytatu)
      • -skasowany tekst- (skasowany tekst)
      • +dostawiony tekst+ (dostawiony tekst)
      • ^indeks górny^ (indeks górny)
      • ~indeks dolny~ (indeks dolny)
      • @kod@ (kod)
      • skróty np. NBP(Narodowy Bank Polski) (NBP)
      • "Opis linka":http://example.com (Opis linka)
      • "Opis linka(tytuł etykietki)":http://example.com (Opis linka)
      • Obrazki można linkować przez http://abc.com/0.jpg! lub http://abc.com/0.jpg(opis obrazka)!

  To tylko najważniejsze opcje Textile więcej znajdziesz tutaj.